Анонс культурних та спортивних заходів з 14 по 20 квітня

З 14 по 28 квітняв учбових закладах міста, міських бібліотеках пройде IX Всеукраїнська благодійна акція допомоги дітям з вадами зору «Серце до серця».

З 15 по 22 квітня у фойє ПК ім. В.І. Леніна проходитиме виставка малюнків «Простягни руку допомоги ближньому».

15 квітня о 14.00 у ПК ім.. Н.К. Крупської відбудеться зустріч адміністрації міста та народного депутата України Сергія Дунаєва з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Також о 14.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на тематичний вечір «Память пылающих лет» до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

16 квітня о 14.00ПК ім. В.І. Леніна запрошує на вечір-зустріч «Поговорим о прекрасном», присвячений поету-прозаїку Михайлу Лисицькому та автору-виконавцю Любові Шипіловій.

З 16 по 18 квітня на стадіоні «Шахтар» проходитимуть змагання з легкої атлетики серед студентів середньо-спеціальних учбових закладів міста у рамках зональної Спартакіади Луганської області серед учбових закладів I-II рівнів акредитації.

17 квітня у фойє ПК ім. В.І. Леніна пройде виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, присвячена Дню Перемоги «Победная весна». О 12.00 на стадіон «Шахтар» розпочнеться міська Спартакіада допризовної молоді за участю команд загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та середньо-спеціальних учбових закладів міста. О 14.00у ПК ім. В.І. Леніна відбудеться зустріч адміністрації міста та народного депутата України Сергія Дунаєва з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

18 квітня о 14.00 ПК ім. В.І. Леніна запрошує на урок мужності «Труженики тыла».

З 20 по 26 квітня у бібліотечних закладах Лисичанської ЦБС пройде цикл виставок до Дня Чорнобильської трагедії.
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

Последнее в фотогалерее