Анонс культурних та спортивних заходів з 5 по 11 травня

Протягом тижня у закладах культури пройде низка заходів, присвячених 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а саме:

6 травня у міському краєзнавчому музеї розпочне свою роботу тематична виставка «И память нам на то дана, чтоб помнить». У цей же день о 13.00 у дитячій музичній школі № 2 відбудеться концерт «Музика Перемоги».

О 14.00 в бібліотеці для дітей № 1 пройде Відеоперегляд «Особистості і переломні битви в Великій Вітчизняній війні», а в бібліотеці-філії сімейного читання № 2 — Конкурс малюнків «Малюємо Перемогу».

7 травня о 12.00 всі бажаючі зможуть відвідати міський фестиваль повітряних зміїв на меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм».

О 13.00 в центральній бібліотеці відбудеться вечір спогадів «Спасибі за життя, солдати Перемоги».

О 14.00 в бібліотеці для дітей № 1 пройде подорож сайтами «Про Велику Вітчизняну війну». У цей же час ПК ім. В.І. Леніна запрошує на вечір-зустріч «Ветеранам салюти і квіти». Крім того, у міському краєзнавчому музеї учнівська молодь міста зустрінеться з учасниками бойових дій в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

8 травня об 11.00 в Народному музеї історії Лисичанського содового заводу відбудеться Урок мужності «Немые свидетели».

О 14.30 в бібліотеці-філії № 3 пройде вечір-спогад «Юність, опалена війною», а о 17.00 мешканці міста матимуть змогу відвідати святкові концерти на площах біля ПК ім. Н.К. Крупської та ПК ім. В.М. Сосюри.

9 травня о 9.00 в сквері біля ОШ № 4 пройде мітинг-концерт «Не меркнущий подвиг».

О 9.20 біля меморіалу «Танк» відбудеться святкова концертна програма.

Об 11.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує маленьких мешканців міста взяти участь у дитячому святі «Звенит Победой май цветущий!».

О 19.00 лисичан запрошено на міські масові гуляння, що відбудуться на площі Перемоги та у сквері імені 10-річчя незалежності України.

11 травня о 10.00 на стадіоні «Шахтар» спортсмени змагатимуться за перемогу у міському турнірі з міні-футболу (старша група).

 

6 травня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» пройде Відкрита Спартакіада інвалідів та їх сімей.

10 травня о 9.00 на міському стадіоні «Шахтар» відбудеться Всеукраїнська виставка собак всіх порід рангу САС.

О 10.00 у ПК ім. В.І. Леніна пройде Всеукраїнський фестиваль виконавців східного танцю «Атлантіс — 2014».

Крім того, лисичанські спортсмени візьмуть участь у наступних змаганнях за межами міста:

— 5 та 6 травня — у Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків (м. Кремінна);

— 7 та 8 травня — у Відкритій першості міста ДЮСШ з боксу серед юнаків (м. Сєвєродонецьк).
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

Последнее в фотогалерее