Анонс культурних заходів з 12 по 18 травня

З 12 по 16 травня у Привільській дитячій школі мистецтв пройде майстер-клас по живопису для учнів загальноосвітніх шкіл м. Привілля.

12 травня о 12.00 у бібліотеці для дітей № 1 відбудеться презентація сайтів «На допомогу батькам», а о 15.00 в бібліотеці-філії для дітей № 10 розпочнеться свято «І немає дивнішої краси, і немає святішої святині».

13 травня в центральній бібліотеці проходитиме газетно-журнальний історичний екскурс «Провідні музеї Європи».

14 травня о 13.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує на Інтернет-годину «Безпека дітей в Інтернеті». О 14.00 у ПК ім. В.М. Сосюри відбудеться пізнавально-ігрова програма «Інтелектуальний ринг».

15 травня о 10.00 у в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочнеться концертна програма, присвячена випуску з університету третього віку «Последний звонок», а об 11.00 у бібліотеці для дітей № 1 — конкурсно-розважальна програма «Подаруємо мамі казку». О 13.30 в центральній бібліотеці міста пройде літературно-музичний вечір «Віки творилась українська мова». О 14.00 ПК ім. В.І. Леніна запрошує на родинне свято «Весна пробуджує природу», присвячене Дню матері. Окрім того, в бібліотеці для дітей № 1 проходитиме конкурс дитячих малюнків «Родина очима дитини».

16 травня о 15.00 у ПК ім. В.І. Леніна відбудеться свято до Міжнародного дня сім’ї «Семья — дом счастья».

17 травня об 11.00 у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбудеться звітний концерт, присвячений 50-й річниці з дня заснування Лисичанської дитячої музичної школи № 2, а о 13.00 у ПК ім. В.І. Леніна — святковий концерт, присвячений 5-ти річному ювілею хореографічного колективу «Веселка». О 14.00 — відбудеться свято мікрорайону шахти Матроська «Мы этой памяти верны».
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

Последнее в фотогалерее