Про роботу трудового архіву Лисичанської міської ради в 2014 році

   Трудовий архів був створений рішенням п’ятдесят третьої сесії Лисичанської міської ради шостого скликання № 53/940 від 26.09.2013 р. шляхом реорганізації архівного відділу через розділення на архівний відділ і трудовий архів, та розпочав свою діяльність з 01.01.2014 року. Штатна чисельність відділу — 7 фахівців.

   Трудовий архів створений для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, які здійснювали свою діяльність (були зареєстровані) в межах територіальної громади, та не належать до Національного архівного фонду України.

   Відповідно до покладених на нього завдань, Трудовий архів здійснює прийом документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які припинили свою діяльність; виборчої документації тимчасового строку зберігання відповідно до законодавства; забезпечує зберігання прийнятих документів; організовує використання документів в службових, соціально-правових та інших цілях; видає архівні довідки, копії, витяги з документів на запити фізичних і юридичних осіб.

   На зберіганні в трудовому архіві знаходяться документи 268 фондів (підприємств), це 99654 одиниці зберігання документів з кадрових питань (особового складу) і документів тривалого зберігання ліквідованих підприємств, установ і організацій всіх форм власності.

   Протягом 2014 року в трудовий архів надійшло 1116 запитів соціально-правового характеру, фахівці трудового архіву за минулий рік виконали 5832 архівні довідки, підготовили 1683 копії архівних документів. До переліку виконуваних трудовим архівом соціально-значущих довідок відносяться: довідки про стаж роботи для призначення пенсії на пільгових умовах, довідки про заробітну плату, довідки про стаж роботи для відновлення втраченої трудової книжки, довідки про стаж роботи для отримання компенсації за енергоносії, витяги з наказів про присвоєння кваліфікації або розрядів, довідки про утримання із заробітної плати сум позики у разі вирішення спірних питань тощо.

   Архівні довідки, виконані трудовим архівом перевіряються Управлінням Пенсійного фонду у м. Лисичанську, так, за даний період, за участю фахівців трудового архіву, було проведено 272 зустрічні перевірки, розбіжностей з первинними документами не виявлено.

   Одним з напрямів роботи трудового архіву є робота з керівниками підприємств, арбітражними керуючими, головами ліквідаційних комісій з питань впорядкування документів, створення обліково-довідкового апарату, забезпечення збереженості документів з кадрових питань (особового складу) підприємств, організацій, установ, що проходять процедуру ліквідації. Завідуючим трудового архіву проводиться консультаційно-методична робота, зокрема з виїздом в архіви підприємств, з питань впорядкування документів, формування їх в справи, створення обліково-довідкового апарату.

   За консультаційно-методичною допомогою в 2014 році у трудовий архів зверталися керівники і ліквідатори підприємств і організацій: ДЗ «Лисичанська міська санітарно-епідеміологічна станція Луганської області», ВАТ «Лисичанський завод ГТВ», філіал ДП ХПЗ (Харківський приладобудівний завод) Привільский завод «Електроприлад», КП «Бірюза», Кооператив «Формовік», Командитне товариство «Грігорьева і К° «Горизонт», Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107, а також ФОП Білаш.

   Після впорядкування документів, створення описів та історичних довідок, документи КП «Бірюза», Кооперативу «Формовік», ФОП Білаш, Командитного товариства «Грігорьева і К° «Горизонт» були прийняті на зберігання у трудовий архів .

  У 2014 році трудовим архівом були прийняті документи Окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107 в кількості: 8 од. зб. документів з кадрових питань (особового складу), 16 од. зб. документів тимчасового зберігання, 162 пакування виборчої документації тимчасового зберігання.

Завідувач трудового архіву Лисичанської міської ради І.О. Соловей

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· Відбулася ХІХ сесія Лисичанської місь...

Последнее в фотогалерее