Відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання

    16 травня в концертному залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання. Від Лисичанського методичного об’єднання на концерт були запрошені викладачі та учні — лауреати обласних конкурсів. В цьому навчальному році областю було проведено 11 конкурсів для дітей та викладачів. В обласних конкурсах учні наших шкіл посіли 34 призових місця.

   В якості почесного гостя на концерті виступила переможниця обласного конкурсу концертмейстерської майстерності викладачів шкіл естетичного виховання — викладач Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Маргарита Погрібна, виступ якої ілюстрували викладачі школи Валерій Сидоренко та Олена Духновська. Всі лауреати були нагороджені почесними грамотами, дипломами та сувенірами.

  Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 та Новодружеській дитячій школі мистецтв, як переможцям обласних олімпіад з образотворчого мистецтва, були вручені пам’ятні призи — книги з історії українського мистецтва, які стануть чудовими помічниками у творчій роботі викладачів художнього відділу. Насичена, цікава програма концерту обдарувала позитивними емоціями всіх гостей свята мистецтва.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее