У Лисичанську жителі Пролетарська залишилися без електрики

У Лисичанську жителі Пролетарська залишилися без електрики

У Лисичанську жителі Пролетарська залишилися без електрики16 червня ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» відключило від електропостачання Лисичанський склозавод «Пролетарій», який забезпечує транзитну поставку електрики в житловий мікрорайон біля заводу.

Більше 1,5 тисячі жителів «ЛЕО» залишило без світла.
Велика частина з них - пенсіонери.

Жителі ряду вулиць (серед них Мічуріна, Казанська, Червонофлотська, Радищева, Першотравнева, Залізничний провулок) залишилися без світла, води і зв'язку.

Як повідомили на Лисичанському «Пролетарі», підприємство має певну заборгованість за електроенергію перед ТОВ «ЛЕО», але з початку 2015 склозавод заплатив за спожиту електрику суму в 1 511 669,17 грн., на даний момент підприємство розробляє комплекс заходів щодо погашення існуючої заборгованості.

Виникнення цієї заборгованості викликано певними обставинами, які перебувають поза зоною впливу Лисичанського склозаводу «Пролетарій», зазначають на підприємстві.

Зокрема, вказують, що підприємству завдано значної шкоди в ході проведення активної фази АТО в Лисичанську з 22 по 25 липня 2014 року, і завод змушений був за свої кошти відновлювати зруйновані та пошкоджені будівлі та споруди, обладнання та інфраструктуру.
Розмір заподіяних підприємству збитків становить не менше 100 млн. Грн.

Крім того, за договором між «Пролетарем» і «ЛЕО» завод надає енергетичному об'єднанню послуги з утримання технологічних електромереж спільного використання для забезпечення транзиту електроенергії.

Станом на 1 травня 2015 заборгованість «ЛЕО» перед склозаводом за надані послуги становить 191 759,1 грн.
ПАТ «Лисичанський склозавод« Пролетарій » готує звернення до міської влади, Луганській ОВГА, народному депутату України Сергія Дунаєва з проханням вжити невідкладних заходів щодо відновлення безперебійної поставки електроенергії на підприємство і кінцевим споживачам мікрорайону заводу« Пролетарій ».

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее