Будьте обережні з вогнем!

  Внаслідок спекотної погоди, виникла загроза виникнення пожеж.

  Як правило, саме в спекотні літні місяці і відбуваються великі пожежі. У спеку, досить найменшої іскри і полум'я спалює все на своєму шляху.

  Слово «пожежа» викликає у людини тривогу і хвилювання. І це зрозуміло, оскільки вогонь знищує майно, руйнує і спалює житлові будинки, школи, лісові масиви, заподіює травми, завдає опіки, призводить і до загибелі людей. Вогонь, це природна стихія. Знайте, що основна причина виникнення пожеж - необережне поводження з вогнем.

  Людям властиво робити необдумані вчинки, які в майбутньому призводять до непередбачуваних наслідків. Здавалося б, що з того, що хтось викинув недопалок або запалений сірник на узбіччя з вікна машини. Або кинув скляну пляшку. Але навіть такі дрібниці завдають багато клопоту рятувальникам і «вилитися» в серйозні матеріальні втрати в цілому. А в деяких випадках ціною такої легковажності стає людське життя.

  Займання відбувається через розбитої пляшки, так як бите скло, на сонце, фокусується на сонячний промінь і викликає пожежа. Також пожежа виникає через порушення правил експлуатації машин, агрегатів, несправності техніки, палаючого сірника може спровокувати масштабну пожежу.

  Давайте не будемо забувати, що пожежу легше попередити, ніж прикладати титанічних зусиль для його ліквідації, ризикуючи життям людей. Свідомість громадян і чітке виконання правил пожежної безпеки дозволять знизити кількість пожеж та попередити загибель і травмування людей.

  Гальченко А., майстер в / н Лисичанської міської курсів

  Подолюх В., головний спеціаліст відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее