З вересня знову подорожчає електроенергія

    З 1 вересня в Україні стартує другий етап подорожчання електрики. Як повідомила прес-служба НКРЕ, ціни зростуть на 23 відсотки — до 62,8 копійки за кВт/год. Для тих, хто споживає до 100 кВт/год (або до 150 в сільській місцевості), тариф складе 45,6 копійки за кВт/год.
При споживанні від 100 до 600 кВт/год необхідно буде заплатити 78,9 копійки за кВт/год, а при споживанні понад 600 кВт/год тариф зросте до 1 гривні 48 копійок за кВт/год.

    Для багатодітних сімей та будинків сімейного типу тариф залишиться мінімальним, але теж виросте — до 45,6 копійки за кВт/год. Стільки ж будуть платити мешканці гуртожитків, які розплачуються за загальним розрахунковим рахунком. Жителі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) із загальним розрахунковим рахунком заплатять вже 78,9 копійки за кВт/год. Стільки ж будуть платити релігійні організації, дитячі центри та міський електротранспорт.

    Наступне подорожчання очікується в березні 2016 року — на 23 відсотки. Всього заплановано п’ять етапів підвищення тарифів на світло.

Похожие новости

· 29 вересня-чергова сесія міської ради

Последнее в фотогалерее