Виховувати культуру поведінки на вулицях та дорогах потрібно з раннього віку

   Щорічно на території України з 20 серпня по 20 вересня проводиться Всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти на дорозі! »Цей захід приурочений до початку навчального року, коли школи поповнюються першокласниками, яким ще належить освоїти маршрут руху до школи і зі школи додому.

   За вісім місяців цього року на території м Лисичанська зареєстровано дві дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей до вісімнадцяти років, в яких двоє дітей отримали травми різного ступеня тяжкості. Крім властивих дітям безпечності і легковажності, причиною тяжких наслідків ДТП стають не тільки слабкий контроль з боку батьків, а й ігнорування деякими водіями правил дорожнього руху. Аналіз дитячого дорожньо-транспортного травматизму свідчить про недостатній рівень дисципліни всіх категорій учасників дорожнього руху.

   Щоб попередити ДТП за участю та з вини дітей, під час проведення конкурсу-рейду працівники Державтоінспекції провели ряд профілактичних заходів, спрямованих на зниження рівня аварійності. Велику увагу було приділено роз'яснювальній роботі серед усіх категорій учасників дорожнього руху. Також поширювалися листівки, що закликають водіїв звертати увагу на школярів, що йдуть в школу або зі школи.

   Не секрет, що необережне поводження дітей і неуважна поведінка супроводжуючих їх дорослих на дорозі деколи приводить до тяжких наслідків. Щоб уникнути подібних неприємностей, є перевірений спосіб - прищеплювати дітям з раннього віку культуру поведінки на вулицях та дорогах міста.

   Шановні батьки! Державтоінспекція м Лисичанська переконливо просить вас не перекладати процес виховання тільки на школу, а самостійно проводити бесіди про культурний поведінці пішохода на вулицях зі своїми дітьми. Адже основні навички з цього питання може дати навіть не досконало підготовлений за правилами дорожнього руху чоловік. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо домогтися зниження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на дорогах нашого міста.
   А. Несмашний, начальник ДАІ м Лисичанська

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее