Злочинність серед неповнолітніх

   На сьогоднішній день на обліку в Лисичанському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції складається 7 неповнолітніх підлітків.

    Особливої ​​уваги вимагають до себе підлітки, які скоїли протиправне діяння. У душі цих хлопців вже увійшли зло, жорстокість і насильство. Допомогти їм виправитися покликані працівники кримінально-виконавчої інспекції. Інспектора не тільки звертають увагу на проблеми кожного неповнолітнього, але і допомагають їх вирішити.

    З хлопцями проводять індивідуально-профілактичні бесіди, тестування, результати яких допомагають визначити, наскільки глибоко підліток переживає ситуацію, що сталася з ним. Проходять і бесіди з батьками та опікунами засуджених підлітків. Така спільна робота допомагає вести більш ефективну виховну роботу з даною категорією неповнолітніх.

    З особливою гостротою стоїть перед інспекторами завдання скорочення злочинності серед неповнолітніх. Незважаючи на те, що в загальній структурі злочинність неповнолітніх складає незначне число, вона становить підвищену небезпеку, тому що найчастіше є початком злочинної діяльності людини.

    Головна мета роботи інспекції - допомогти підліткам не просто зовні змінити свою поведінку, а змінитися внутрішньо. Адже один необдуманий вчинок може надалі скалічити життя.

    Інспектор Лисичанського МВ УІІ капітан служби Н.В. Шамміева

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее