У Лисичанську відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання

   В Лисичанську відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання.

   Почалася сесія з офіційного оголошення результатів виборів 2015 року. Голова територіальної
виборчої комісії Наталія Кравченко зачитала присутнім прізвища депутатів, які увійшли до міської ради, і представила обраного міського голову Лисичанська. Згідно волевиявлення жителів нашого міста міським головою Лисичанська став Сергій Іванович Шилін. Депутатський корпус сьомого скликання складається з 36 депутатів (24 депутата від політичної партії «Опозиційний блок», 6 депутатів від партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність », 3 депутати від партії« Самопоміч »та 3 -« Радикальна партія Ляшка »).

   Виступив в ході сесії народний депутат України Сергій Дунаєв побажав новообраному міському порадою гідно виконувати свої обов'язки, приймати якісні рішення на благо громади міста і дбає про добробут Лисичанська та лисичан.

   Приступивши до своїх обов'язків, новий мер Лисичанська Сергій Шилін продовжив ведення сесії. Сергій Іванович подякував жителям Лисичанська за надану високу довіру: «Я вдячний кожному, хто віддав за мене свій голос. Я розумію, що на мене покладається величезна відповідальність і докладу всіх зусиль, щоб виправдати довіру, надану мені лисичане ».

   Потім депутати визначилися з кандидатами на посади секретаря міської ради та заступників міського голови. Шляхом таємного голосування на посаду секретаря Лисичанської міської ради був обраний Едуард Іванович Щеглаков.

   Підтримавши пропозицію міського голови, депутати проголосували за призначення на посаду першого заступника міського голови Андрія Леонідовича Шальнева. Заступниками міського голови призначені: Максим Сергійович Головнев, Андрій Павлович Якимчук та Ігор Іванович Ганьшин. Також депутатський корпус підтримав кандидатуру Олександра Олександровича Савченко на посаду керуючого справами виконкому міської ради.

   Крім того, рішеннями міської ради був встановлений чисельний і поіменний склад нового виконавчого комітету, визначені склади постійних депутатських комісій та затверджено регламент роботи Лисичанської міської ради.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

Последнее в фотогалерее