Студентське життя, яке воно?

   Студентське життя, яке воно? Безтурботне, веселе, сповнене творчими ідеями та мріями. 19 листопада в рамках відзначення Міжнародного Дня студентів на базі гуртожитку відбувся святковий бал «Королева Осені – Король Вітру». Осінній бал зібрав шість пар учасників, які змагалися в інтелектуальному, танцювальному, креативному та творчому конкурсах.

   Жага до перемоги в учасників балу була надзвичайно велика. Майбутні володарі королівських корон вражали своїми креативними костюмами, які створили власноруч, творчим підходом до презентації власного «Я». Компетентному журі у складі заступника директора з СГР Матліної О.В., викладача загальнотехнічних дисциплін Демченка П.Є., студентки 4 курсу Срібної Юлії, дуже важко було оцінити майстерність конкурсантів, бо кожна пара була неповторною! Володарями титулу «Королева Осені» та «Король Вітру» стали Штомпель Ксенія та Олендарь Павло; в номінації «Пара глядацьких симпатій» перемогли Гапотченко Андрій та Горбенко Софія.

   Кожен учасник балу отримав грамоту за перемогу в особистій номінації та подарунок, який про спонсорувала профспілкова організація студентів (голова Борисенко Л.Л.).

   Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро… Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу! Ми дякуємо осені, що вона зібрала нас цього осіннього вечора. Попереду зима, весна, літо… А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті! Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас золотий вогонь осіннього балу.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее