Інтелектуальний батл «Студент VS Викладач»

    В межах відзначення Міжнародного дня студента, 17 листопада, за ініціативи універсального студентського ІQ об'єднання «Ukr.Modern.Smart» було проведено інтелектуальний батл «Студент VS Викладач: Культура спілкування в соціальних мережах».

  На батлі були присутні – експертне журі: Тарарива Л.Ю., Літовка О.П.; учасники: викладачі – Степаненко Г.І., (капітан команди), Демченко П.Є., Хомич О.М., Крилова М.О., Сєдих В.П.; студенти – Олійник В. (капітан команди), Матушкіна О., Купіна А., Гарна Г., Андрєєва А., а також студенти різних академічних груп.
          
            
  Під пильним та неупередженим контролем експертів студенти та викладачі з'ясовували причини нетрадиційного спілкування людей в соцмережах; визначали можливі небезпеки спілкування в соціальній мережі; порівнювали правила етикету у реальному житті та норми мережного етикету.

  Світ соціальних мереж став незамінним помічником у багатьох починаннях: за їх допомогою можна порадитися, поділитися своїми тривогами, весело провести час, завантаживши в свій комп'ютер цікавий фільм або мультик, а найголовніше - поспілкуватися.

  З поширенням Інтернету, спілкування в його соціальних мережах набуває все більших масштабів. На «території» Інтернету сформувалися свої правила поведінки, певні традиції, своєрідна культура спілкування, що має назву «нетикет». Netiquette - "мережевий" етикет. Звичайно, тут, як і в реальному світі, ці правила визнаються далеко не всіма. Одні просто забувають про них, інші вважають себе досить досвідченими, аби ігнорувати ці правила, треті чомусь переконані, що netiquette - це ще одна спроба обмежити свободу особи в Internet.

   Протягом всього батлу в повітрі вирувала атмосфера принциповості, аргументованості та бажання довести власну точку зору, дискусії розпалювалися з кожним новим запитанням. Але коли учасниками баталії було запропоновано обговорити «+ і – Web-спілкування», то обидві сторони дійшли до спільного знаменника: «живе спілкування» нічим не можна замінити.

   Не було часу сумувати і глядачам, адже вони мали змогу не тільки висловитися, а й презентувати свої здібності у невербальній комунікації, погравши у відому та популярну гру «Актор».

   А потім настав час для капітанського протистояння! Капітани команди відповідали на запитання з теми «Правила етикету спілкування або молодіжний сленг». Досвід та кмітливість зіграли на користь Анни Іллівни – вона отримала перемогу. Та Віталій також гідно боровся за звання кращого знавця етикету. Все ще попереду!

   Безумовно, уявити сьогодні себе без веб-спілкування неможливо, але ми маємо пам'ятати про користь і недоліки такої комунікації. А також дотримуватися правил нетикету.

   Пам'ятайте, все що ви виклали у всесвітню павутину – може побачити весь світ!
            
   Підготувала: Ляшенко К.І.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее