Його ім’я - підступний СНІД

     Здоров’я – одне з основних джерел щасливого та повноцінного життя людини. Проблема ВІЛ-інфекції залишається актуальною для світової спільноти,   масштаби якої набули глобального характеру і постає реальною  загрозою  перед людством ХХІ століття. 

    1 грудня щороку бібліотека-філія сімейного читання №8 традиційно, як і увесь світ, відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди студентська молодь Привільського професійного ліцею зібралася в бібліотеці на урок-застереження «Як зберегтися від СНІДу?», який підготували бібліотечні працівники бібліотеки-філії №8 спільно з  бібліотекою ліцею. 

   Захід розпочали з інформації про шляхи зараження ВІЛ/СНІД, а також про шляхи, якими ВІЛ не передається та пояснили, як інфекція впливає на роботу організму. Щоб застерегти та попередити поширення ВІЛ/СНІД серед молоді, бібліотечні працівники представили  відео-презентацію «Життя на повну силу», яка познайомила з правилами уникнення ризику ВІЛ-інфікування та основними факторами, які необхідно знати про ВІЛ-інфекцію та СНІД.

 

   Перегляд презентація другого відеороліка «Рука допомоги» нагадав про толерантне ставлення до  ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, які попали в тенета цієї страшної хвороби. Всім присутнім запропонували прикріпити біля серця червону стрічку - символ  боротьби зі СНІДом, який об'єднав мільйони людей різних країн.

   Ми дуже сподіваємося, що юнаки й дівчатка зрозуміли що ВІЛ/СНІД – це проблема, яка стосується кожного, й повинні пам’ятати: що єдина зброя проти СНІДу – це знання, яке допомогло молоді отримати на нашому заході, необхідне для викорінення СНІДу.  

   До уваги користувачів на абонементі для дорослих була розгорнута книжкова виставка – застереження «СНІД: погляд зі сторони», на якій були представлені документи з книжкового фонду бібліотеки, які допомогли застерегти від необдуманих вчинків та пропагувати бажання вести здоровий спосіб життя.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее