Кожен має право знати свої права

   Гарантією успішного розвитку суспільства є знання та дотримання законів своєї держави. Тому першочергове  значення займає  правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону. Це питання набуло актуального значення саме сьогодні, коли серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей.

    В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, популяризації правових знань та формування високої правової культури   працівники бібліотеки-філії сімейного читання № 8 для юнаків та дівчаток з Привільського професійного ліцею провели правовий ринг «Знай свої права». Захід розпочався з відео-презентації  «Конвенція про права дитини», яка проінформувала про такі важливі документи, як Декларація прав дитини та Конвенція ООН про права дитини. Правовий ринг складався з п’яти турів, направлених на перевірку правової грамотності та обізнаності, як закони захищають й охороняють  дітей в нашій державі.

   Кожен учасник заходу відчув себе справжнім громадянином своєї правової держави, яка активно пропагує  права юних громадян і не порушує жодне з них. Впродовж рингу були проведені різноманітні конкурси, спрямовані на підвищення правової свідомості: «Чорний ящик»,  «Правова грамота», «Інтелектуальний штурм», «Ситуація», «Конкурс капітанів». Учасники рингу розділилися на дві команди – «Феміда» та «Магістри» і мали змогу активно проявити себе, відповідаючи на запитання конкурсів. Добрі знання з правознавства виявили учасники команди «Феміда» - Юрко Кучеренко, Влада Холодова та Оленка Галіна.

   Правовий ринг завершився. І всі присутні переконалися, що в учасників рингу є міцні знання, а знання, звичайно, знадобляться у подальшому житті, які допоможуть уміло користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки. Радимо всім завжди бути законослухняними громадянами України.

Похожие новости

· Лисичанские депутаты просят защитить ...

Последнее в фотогалерее