Державна служба з НС попереджає: будьте обережні в новорічні свята!

   Новий рік зовсім скоро: з його ялинками, новорічними вогнями, мішурою і, звичайно ж, феєрверками. І тут деяких з нас підстерігають небезпеки, причому з найнесподіваніших сторін. В останні роки в моду все більше входять штучні ялинки. Як правило, їх виготовляють із синтетичних матеріалів, які часто пожежонебезпечні і при горінні виділяють токсичні речовини, небезпечні для здоров'я. Не менш небезпечна і піротехніка, якість якої в більшості випадків залишає бажати кращого.

   У свята пожежі, звичайно, не стають закономірними, однак бувають особливо важкі випадки. У місцях масового перебування людей, на проведенні ялинок відбуваються випадки загоряння. Всі ці хлопавки, петарди, бенгальські вогні хаотично розлітаються в різні сторони, а діти часто одягнені в легку синтетичний одяг. При загорянні відбувається паніка, стовпотворіння, тиснява, в якій може постраждати людина, тим більше дитина. Те ж саме може відбутися і в ресторанах. Хотілося б застерегти людей в свята: разом з веселощами не забувайте і про безпеку свого життя, і тих, хто вас оточує.

   Застосування петард і феєрверків може призвести не тільки до пожеж, а й до каліцтв. Тому в переддень Нового року Лисичанське міське управління ГУ ГСЧС в Луганській областірекомендует виключити під час проведення святкувань використання піротехнічної продукції!

   Уберегтися від відвідування травмпунктів і опікових центрів лисичане допоможуть наступні рекомендації:

- Найголовніше - знати міру у вживанні спиртного, це допоможе тримати ситуацію під контролем;

- Контролюйте електроприлади - телевізори, електроплити, чайники, на Новий рік вони зазвичай працюють підлягає, що може призвести до пожежі;

- Виключіть куріння в своїх оселях;

- Стежте за пічними і газовим обладнанням ще уважніше;

- Обов'язково перевірте, як дісталися до будинку ваші гості;

- Зимові прогулянки в нетверезому стані можуть закінчитися обмороженням, контролюйте один одного.

   На території країни діє телефон служби порятунку - 101. У будь-який час доби ви можете подзвонити по ньому, якщо у вас відбулася біда.

    Головний спеціаліст відділу ГЗ Лисичанського міського управління ГУ ГСЧС в Луганській області майор служби цивільного захисту О.Л. Гриценко

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее