Для бродячих тварин

   Депутат фракції Радикальної партії Ольга Шкарупа звернулася до Луганської міської голови з проханням розглянути на сесії міськради звернення депутатів до глави ВГА по створенню притулку для бродячих тварин. Про це представники Радикальної партії в Лисичанському міській раді, повідомили на своїй сторінці в Фейсбук.

   Питання регуляції чисельності бродячих тварин на території міст Луганської області дуже актуальне. Бродячі тварини стають джерелом безпосередньої загрози життю та здоров'ю громадян, а в першу чергу дітей. Існує ще одна загроза - ймовірність поширення сказу бродячими тваринами.
Як показує світовий досвід, масове знищення тварин не вирішує проблеми зменшення їх чисельності, є найбільш неефективним та економічно витратним методом її регулювання та провокує ескалацію жорстокості в суспільстві.

   З іншого боку, залишається відкритим питання відлову та утримання бродячих тварин. Найбільш ефективним і гуманним методом її вирішення є створення притулків.
Оскільки міські бюджети не мають коштів для створення та фінансового забезпечення діяльності притулків для бродячих тварин, депутати Лисичанської міської ради звернулися до мера Лисичанська з пропозицією створення в Луганській області регіонального притулку для утримання безпритульних собак.

   Створення такого закладу сприятиме зменшенню чисельності бродячих тварин гуманними методами в містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, скороченню випадків нападу бездомних собак на людей і поширення хвороб, зниженню соціальної напруженості і рівня конфліктогенності, викликаних ситуацією з бродячими тваринами, запобігання поширенню жорстокості та впровадженню в суспільну свідомість стандартів гуманного ставлення до живих істот і шанобливого ставлення до життя як цінності.

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

Последнее в фотогалерее