«З питань запобігання та виявлення корупції, актуальних питань антикорупційного законодавства»

    У приміщенні Сєвєродонецького професійного ліцею з нагоди Всеукраїнського тижня правових знань відбувся семінар-нарада «З питань запобігання та виявлення корупції, актуальних питань антикорупційного законодавства».

   На семінар були запрошені працівники Головного територіального управління юстиції у Луганській області – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Жученко О.В., провідний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бородій С.О., головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Трубілко А.А. та керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України у Луганській області.

   Працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області були представлені офіційні друковані видання Міністерства юстиції України.

    Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю., як уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», взяла участь у роботі семінару.

    Присутні брали активну участь в обговоренні нововведень та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

 

Похожие новости

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

Последнее в фотогалерее