У Лисичанську відбулася четверта сесія міської ради 7 скликання

   24 грудня, в Лисичанську відбулася засідання чергової четвертої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У роботі сесії взяли участь 32 депутати, міські голови міст Новодружеськ і Привілля, керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, комунальних підприємств, органів державної влади, жителі міста, ЗМІ.

   Розпочалося пленарне засідання з інформацією прокурора Віктора Лазуренко, який познайомив присутніх з результатами діяльності Лисичанської місцевої прокуратури в 2015 році.

    У ході засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2015 рік і прийняли міський бюджет на 2016 рік. Також були внесені зміни до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства на 2015 рік і в Регламент міської ради. Затверджені план роботи Лисичанської міської ради на 2016 рік, Програму благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства на 2016 рік та Програма загальноміських заходів з головами вуличних комітетів та Почесними громадянами м Лисичанська на 2016 рік.

    Крім того, депутатський корпус затвердив рішення про оплату праці міського голови, його заступників та секретаря Лисичанської міської ради, рішення про встановлення батьківської плати в дошкільних навчальних закладах, про перейменування вулиць, звільнив від сплати державного мита в 2016 році службу у справах дітей, звільнив від плати за комунальні послуги Лисичанську міську організацію Товариства Червоного Хреста України та Лисичанський відділ поліції ГУ Національної поліції в Луганській області.

    З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

Последнее в фотогалерее