Традиційне новорічне свято

   28 грудня у нашому коледжі відбулося традиційне новорічне свято. Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень.

  До заходу студенти готувалися серйозно і відповідально. Адже Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. У святково оформленій актовій залі зібралися студенти, викладачі та гості – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив.

   Розпочалося свято словами вітання директора Мінєнко Г.М., яка привітала студентів, викладачів та працівників коледжу з прийдешніми новорічними святамиі побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та спокою.

   А далі розпочалася сучасна новорічна казка, яку підготували студенти групи 4-БШ разом із студентами інших груп. До створення новорічної історії також були долучені учасники художньої самодіяльності коледжу. Новорічне свято вдалося цікавим та яскравим, урочистим і водночас задушевним.

   Нехай Новий 2016 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!

  Щасливих та радісних зимових свят! Нехай запанує над нашою рідною Вкраїною довгоочікуваний мир!».

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее