У Лисичанську обговорили питання вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

   5 січня, під головуванням заступника міського голови Максима Головіна відбулося засідання робочої групи з виконання протокольних доручень за підсумками зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Єлизавети Пушко-Цибуляк з активом міських і районних громадських організацій «Союз-Чорнобиль» Луганської області.

   Відзначимо, що Президент України оголосив 2016 роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Про це йдеться в Указі Президента № 702/2015 «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», який Глава держави підписав 14 грудня 2015.

   Присутні на нараді керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради обговорили питання вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також питання соціального захисту та медичного обслуговування даної категорії громадян.

   Зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Олена Ездакова поінформувала присутніх про закінчення Міської цільової програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2015 роки та коротко проаналізувала виконання заходів даної програми.

   Крім того, під час засідання робочої групи були розглянуті питання підготовки та проведення в 2016 році заходів, присвячених тридцятих річницею Чорнобильської катастрофи.

   За підсумками обговорення було прийнято рішення про надання структурними підрозділами міської ради пропозицій для включення в проект Міської цільової програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее