Як и коли внести зміни до документів у зв'язку з перейменуванням вулиць

    Лисичанська міська рада інформує мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з приводу того що в цих містах прийняти рішення щодо перейменування вулиць відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

    Згідно з частиною другою статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», адміністративний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів юридичних осіб, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, вулиць, провулків інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

   Таким чином, юридичним особам необхідно звернутися до державних реєстраторів (строк звернення не встановлений) та провести безкоштовну зміну місцезнаходження, яке зазначено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

   Фізичним особам з паспортом громадянина необхідно звернутися до міграційної служби (строк звернення не встановлений) та провести безкоштовну зміну місцезнаходження.

   Заступник начальника управління архітектори та містобудування Вікторія Теряник

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее