Світ поетичних мрій України!

    Бібліотека-філія для дітей №7 не припиняє відкривати світ яскравих літературних особистостей! Разом із загальноосвітньою школою I-III ступенів №25 для учнів 7-8 класів були проведені Сосюринські читання «Поезія – це завжди неповторність!». Творець  високого поетичного світу в українській літературі  -  Володимир  Сосюра  -  це людина, якою пишається Донбас!

    Наче кольорову вишиванку, представили  бібліотекарі інформацію про творчий та життєвий шлях митця, яку влучно доповнили віршованими рядками з творів поета, відео-презентацією найулюбленіших пісень на  вірші «Любіть Україну!» та «Так ніхто не кохав…».

    Про силу щирої любові до рідної Батьківщини, чарівність природи, пісню українського слова, красу найніжніших, інтимних почуттів до коханої людини прагнули розповісти бібліотекарі слухачам. Викликати  бажання сприймати увесь оточуючий світ за допомогою неперевершеної мелодії поетичної творчості поета України ставили за мету організатори. 

    Схвальні відгуки слухачів, зацікавлені погляди, підвищений попит на твори В.Сосюри у бібліотеці  після проведеного заходу – це найліпші підтвердження, що ці завдання бібліотека виконала. 

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

Последнее в фотогалерее