У Сєвєродонецьку серйозно задумалися про реконструкцію аеропорту

   15 січня о ході прес-конференції в Кризовому медіа центрі «Сіверський Донець», генеральний директора ДП «Міжнародний аеропорт» Сєвєродонецьк »Фалалєєв Юрій Арнольдович розповів журналістам про перспективи відновлення роботи свого підприємства.

   Зокрема Фалалєєв повідомив, що на початку а 2015 року було прийнято рішення про передачі аеропорту у комунальну власність Луганської обласної ради, з тим, щоб у області з'явилася можливість розпочати реконструкцію цього важливого для області об'єкту.

   При цьому директор підприємства зазначив, що області аеропорт дістався в жалюгідному непрацюючому стані, тому для відновлення його працездатності, необхідно провести глобальну реконструкцію, після якої підприємство зможе здійснювати прийом повітряних суден масою більше 100 тонн, в числі який сучасні «Боїнги» і «Airbus» . Для здійснення цих планів, розглядається можливість побудови нової злітної смуги.

   Крім цього Фалалєєв вважає, що реконструкція Сєверодонецького аеропорту важлива і необхідна для області, так після бойових дій, на сході України не залишилося діючих аеропортів, а завдяки своєму вигідному розташуванню, Сєвєродонецький аеропорт, може стати повітряними воротами в світ для всього сходу країни. Також директор підприємства підкреслив важливість аеропорту для місцевого значення.

    «Основа розвитку регіону, і основа інвестиційної привабливості регіону, є транспортна інфраструктура. І такий об'єкт транспорту як авіація, може дати багато. Досить згадати, як маленьке провінційне місто в Німеччині, в який прийшла авіакомпанія Люфтганза, став бізнес-центром всій Німеччині. Це Франкфурт на Майні », - зазначив Фалалєєв Юрій Арнольдович.

    За словами Фалалеева, сьогодні подані заявки на розробку і проведення передпроектних досліджень, на які з бюджету області знадобиться виділити близько 5 млн. Гривень. Причому сам проект реконструкції, обійдеться державі приблизно в 100 млн.гривень і на це піде приблизно в 12 місяців. Що ж стосується самої реконструкції аеропорту, то після завершення передпроектних і проектних робіт, для завершення робіт з відновлення, знадобиться приблизно два роки і приблизно 2 млрд. гривень.

Похожие новости

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее