"День соборності та свободи України: національна єдність та громадська злагода"

   Саме під такою назвою 21 січня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася науково-практична конференція, в якій взяли участь й представники центральної бібліотеки. В бібліотечно-бібліографічному огляді завідуюча відділом обслуговування  Т. О. Фролова представила літературу, яка акцентує увагу на історичних фактах, що передували цій визначній події - злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну.

   Особливу увагу присутніх Тетяна Олександрівна звернула на працю професора, доктора історичних наук Юрія Шаповала "Держава": ілюстрована енциклопедія України. Саме це видання  концентрує інформацію до роздумів, до пошуку відповідей, до мислення, до подальших дискусій - до всього, без чого не може формуватись те, що називають колективною пам’яттю.

   У книзі "Вони боролись за волю України" Ю. Шаповал на глибокому аналізі історичних подій, на численних архівних документах та спогадах учасників національно-визвольної боротьби українського народу відтворює трагічну сторінку історії боротьби українського народу за незалежність.

    Ці та інші книги з огляду рекомендовані викладачам, студентам, спеціалістам у галузі історії.

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

Последнее в фотогалерее