Лисичанські депутати звернулися до вищих органів влади з проханням про виділення субвенції на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян

   28 січня, в ході сесії міської ради, депутатський корпус прийняв звернення до вищих органів влади про необхідність термінового внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та виділення субвенцій місцевим бюджетам на компенсацію пільгового проїзду окремим категоріям громадян.

   Основними категоріями громадян, які мають право на пільговий проїзд міським пасажирським транспортом, є пенсіонери, інваліди та діти з багатодітних сімей. Станом на 01.01.2016 року правом на безкоштовний проїзд користуються близько 40 тис. Жителів міста Лисичанська, у тому числі 305 інвалідів війни, 515 учасників бойових дій, 465 постраждалих на ЧАЕС І та ІІ категорії, 1162 дитини з багатодітних сімей, 1586 інвалідів І та ІІ груп загального захворювання, близько 37000 пенсіонерів за віком.

   На сьогоднішній день, єдиним перевізником, що надають послуги пільгової категорії громадян, є комунальне підприємство «Електроавтотранс». Відсутність субвенції з державного бюджету за пільговий проїзд цих категорій громадян призведе не тільки до позбавлення пільг найбільш соціально незахищених верств населення, а також і до неплатоспроможності комунального підприємства-перевізника, втрати робочих місць та ще більшого погіршення соціально-економічної ситуації в місті.

   Нагадаємо, що фактичний дефіцит міського бюджету м Лисичанська на 2016 рік становить більше 46 мільйонів гривень. Відповідно, неможливо забезпечити фінансування пільгового проїзду окремих категорій громадян за рахунок місцевого бюджету.

   Звернення депутатського корпусу з даного питання буде направлено до Верховної Ради України, Кабінет Міністрів України та Міністерство фінансів України.

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичанські депутати підтримали зверн...

· Лисичанські депутати відзвітують пере...

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее