Українська земля – універсальна скарбниця

    Українська земля – універсальна скарбниця, яка багата й щедра на талановитих світочів науки та культури. Вона пода¬рувала людству цілу плеяду геніальних композиторів і по¬етів, письменників і живописців, учених і винахідників. Тож, 1 лютого 2016 року для студентів 2-х курсів всіх спеціальностей в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулася презентація проекту «Нашого цвіту – по всьому світу», авторами якого стали викладачі загальнотехнічних дисциплін Демченко П.Є. та Брюховецька О.А.

   Так творцями перших літаків, вертольотів і ракет, теоретиками і практиками космосу, конструкторами кораблів були саме українці: один із піонерів ракетної техніки і теорії космічних польотів - Юрій Кондратюк (Олександр Шаргей); конструктор космічних систем - Сергій Корольов; конструктор турбореактивних двигунів, академік - Архип Люлька.

   Незаслужено забуті в Україні імена видатних фізиків Івана Пулюя, Олександра Смакули, винахідника Бориса Грабовського та інших.
            
   Результати діяльності вчених фізиків, винахідників за межами України, куди занесли їх буремні вітри історії двадцятого століття, можна вважати набутком не тільки тих народів і держав, у яких вони жили, але і частиною наукового потенціалу української нації.

  Творчий проект «Нашого цвіту – по всьому світу» змінив уявлення студентів про внесок українських вчених у розвиток світової науки. Тому, майбутні педагоги, як ніхто інші, повинні бути патріотами своєї держави, завжди пам'ятати про свій святий обов'язок - пам'ятати свою історію, знати імена своїх вчених, світочів науки і культури, пропагувати та поширювати їх надбання серед підростаючого покоління. Інакше самоусвідомлення українців, як нації, буде неможливе.
            

Підготувала: Брюховецька О.А.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее