«Молодь – за здоровий спосіб життя!»

    Лекція «Молодь – за здоровий спосіб життя!» сприяла подальшій реалізації завдань щодо формування саногенного мислення у студентської молоді. Вона відбулася 9 лютого 2016 року під час зустрічі з лікарем-дерматовенерологом міського шкірновенерологічного диспансеру Борщевим Геннадієм Вікторовичем.

   У цікавій бесіді зі студентами лікар розповів про шляхи передачі, особливості протікання та особливості лікування різних хвороб, що передаються статевим шляхом. Розмова відбулася і про можливі проблеми шкіри, що можуть виникнути при порушенні правил особистої гігієни. Геннадій Вікторович наголошував на необхідності щоденної побутової та навчальної гігієни, ознайомив присутніх з особливостями протікання основних шкіряних та сечостатевих захворювань, на які можна захворіти у холодний період року. Лікар попередив молодь про необхідність тепло одягатися, про небезпеки, що можуть чекати у погоні за модою або молодіжним стилем.

   Студенти проявили високу активність у обговоренні проблеми. Вони цікавилися різними аспектами гігієни власного життя та збереження здоров'я. Геннадій Вікторович у доступній формі відповів на всі запитання і побажав молоді залишатися здоровими, а у разі будь-яких неприємностей не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до фахівців.

   Тож, перефразовуючи народне прислів'я, можемо впевнено сказати, що треба берегти плаття знову, а здоров'я змолоду!

    Робота центру саногенного мислення продовжується.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее