Лисичанська тепломережа виставляє мещканцям рахунки за послуги, яких не існує

   У Лисичанську більше 150 сімей відмовилися від послуг міської тепломережі і встановили індивідуальне опалення. Але, при цьому вони регулярно отримують рахунки на оплату за послугу, якої не користуються.

   Пройшовши всі процедури за погодженням дозвільних документів, сплативши установку індивідуального опалення, мешканці Лисичанська дізналися, що місцева тепломережа продовжує нараховувати плату, за тепло, яким вони не користуються. При цьому, люди стверджують, що на їх дозвільних документах стоять підписи всіх посадових осіб, в тому числі і тепломережі, яка брала безпосередню участь при виконанні даних робіт.

   Фахівці, які встановлювали індивідуальне опалення 150 лисичанським сім'ям, стверджують, що подібний випадок перший в їх багаторічній практиці. Адже в складі комісії, яка розглядала заяви громадян, входить і представник тепломережі.

   У Лисичанської тепломережі, коментувати ситуацію відмовилися, лише повідомивши, що подали позов до суду на виконком лисичанского міськради, з вимогою скасувати рішення комісії, яка видавала дозволи.

Похожие новости

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последнее в фотогалерее