«Розвиток особистості в сучасному медіа-просторі»

  12 лютого 2016 року продовжилась робота постійно-діючого науково-методичного семінару «Розвиток особистості в сучасному медіа-просторі». Різнопланові цікаві виступи були представлені до аудиторії викладачів коледжу в кількості 11 осіб, що працюють за різними циклами наукової підготовки студентів, із різним рівнем досвіду роботи та досвідченості.

   Запрошена гостя Буряк Олена Олександрівна, завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін і методики їх викладання Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук розкрила питання «Основи сучасних педагогічних досліджень» показала важливу роль у формуванні фахових компетентностей, творчого потенціалу майбутніх педагогів організованої та систематичної наукової роботи. Вона продемонструвала класифікацію видів наукової роботи, роз'яснила особливості даних видів робіт, надала присутнім алгоритм написання наукових досліджень та проконсультувала присутніх з питання визначення елементів наукового апарату таких робіт.

   Психолог коледжу Хомич Олена Миколаївна, в своєму виступі «Форми роботи у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації зі студентами категорії «невстигаючі», проаналізувала основні можливі причини невстигання у навчанні студентів коледжу та окреслила ряд можливих типових помилок у роботі викладачів коледжу. У спільній дискусії з колегами визначено шляхи подолання цих проблем та підкреслена важливість використання особливих психологічних прийомів в педагогічній діяльності для ефективної роботи зі студентами коледжу.

   Степаненко Анна Іллівна, викладач інформатики коледжу, провела практичну частину семінару, під час якої було проведено майстер-клас по впровадженню в блоги викладачів окремих, спеціалізованих гаджетів, які допоможуть виокремити завдання для невстигаючих у навчанні студентів на окрему сторінку блогу, яку легко було б знайти будь-якій особі, яка користується цим інформаційним ресурсом.

   Присутні викладачі коледжу високо оцінили доцільність та ефективність такої форми роботи та відмітили, що після подібних семінарів, коли в спокійній діловій співбесіді висвітлюються та вирішуються такі складні питання, - стає набагато комфортніше працювати та розуміти свою власну діяльність у досягненні спільної мети – підвищення якості надання освітніх послуг.

   Робота даного науково-методичного семінару продовжується.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее