«Активні громадяни»,

З 8 по 12 лютого у м. Луцьк проходив тренінг «Активні громадяни», в якому взяли участь члени Центру молодіжних ініціатив Лисичанського педагогічного коледжу Демченко П.Є., Крилова М.О., Горячкін А., Загоруйко В.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував ще в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Окрім тренінгів в програмі заходів передбачалось спілкування з керівництвом Луцької міської ради та керівництвом Волинської обласної державної адміністрації та громадою Волині, знайомство з досягненнями містян у різних сферах, зустрічі з цікавими людьми, презентація діяльності благодійних фондів.

В рамках програми «Активні громадяни» відбувся і Open Space/World Cafe - «Трансформація суспільства в умовах зовнішньої агресії». Молодь Луганщини разом із активістами Волині у форматі «світового кафе» обговорили питання осучаснення українських традицій, інформаційної безпеки. Визначали ефективні шляхи презентації України на світовій арені та трансформації суспільства, проведення внутрішньодержавного реформування в умовах зовнішньої агресії. У молодих людей з Волині та Луганщини з'явилося кілька ідей спільних проектів – від виставок художників до проведення цілого фестивалю.

Завершальним етапом тренінгу «Активні громадяни» стало створення проектів соціальної дії, які учасники будуть втілювати в своєму рідному місті. Соціальний проект членів Центру молодіжних ініціатив Лисичанського педагогічного коледжу «Наше майбутнє» спрямований на підвищення активності молоді у розв'язанні соціально значущих проблем через створення молодіжного руху, використовуючи попередній досвід молодіжних організацій м. Луцьк. Взаємодія молоді східного регіону та Волині сприятиме формуванню патріотичних орієнтирів громадянського суспільства, руйнуванню штампів та стереотипів.
Підготував Демченко П.Є.

Похожие новости

· Шановні громадяни, постраждалі внаслі...

Последнее в фотогалерее