Проведено чергове засідання навчально-методичної ради.

   15 лютого 2016 року проведено чергове засідання навчально-методичної ради. Порядок денний передбачав обговорення питання підготовки до проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 навчальному році. Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю. оприлюднила зміст наказу МОН від 08 лютого 2016 року № 94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році».

   Державна підсумкова атестація (ДПА) проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 30 грудня 2014 року № 1547 з трьох предметів: українська мова, математика або історія України, іноземна мова. Викладачам іноземної мови рекомендовано користуватися сайтом dpa2016.com.ua, де розміщено методичні рекомендації щодо формату, критеріїв оцінювання та зразки тестів. Членам навчально-методичної ради повідомлено про початок організації роботи щодо створення державних атестаційних й апеляційних комісій, наголошено на дотриманні викладачами іноземної мови Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової повної загальної освіти, методичних рекомендацій МОН щодо формату критеріїв оцінювання та зразків тестів, чинних навчальних програм з іноземної мови (рівень В1), викладачам української мови, історії України, математики рекомендовано для підготовки до ДПА користуватися Орієнтовними вимогами до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 н.р.

   На засіданні анонсовано про зміст, вимоги, дедлайн поточних конкурсів, конференцій, курсів професійного зростання, у яких викладачі циклових комісій можуть взяти участь. Оголошено про конкурс есе серед студентів ВНЗ Сходу України «Ми всі різні, але всі рівні», який організовано Студентським братством Луганської області, конкурс відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2016, який проводить Посольство Франції спільно з Асоціацією викладачів Французької мови України в рамках 21 «Тижня французької мови та Франкофонії»; Євровікторина від Представництва ЄС – друга щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи, Всеукраїнський дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів» та інші.

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

Последнее в фотогалерее