Цвітіння неповторної «Mammillaria Wildii» зачаровує своєю красою

   Кактуси – унікальні представники рослинного світу. Неповторні за формами, розмірами і забарвленням, вони – благодатний об'єкт для колекціонування. Розводити їх можна практично в будь-яких умовах – від підвіконня північного вікна до зимуючого під снігом рокарія.

   Звичайно, кактус не можна назвати найкрасивішою рослиною в світі, проте в період його цвітіння радієш від захоплення, адже для деяких видів кактусів це велика рідкість.

   В стінах лабораторії методики ознайомлення з природою відбулося справжнісіньке диво – цвітіння кактуса «Mammillaria Wildii». Із колючої рослинки пробилася гарна червона квітка, м'яка і пухнаста. Навіть не віриться, що такі гарні квітки нам може подарувати невеличка сердита колюча рослинка. 

   Цвітіння неповторної  «Mammillaria Wildii» зачаровує своєю красою. Один з невибагливих і широко поширених в кімнатній культурі видів кактусів. Мамміллярія Вільда – одна з небагатьох маммілярій, яка не переносять прямих променів сонця, всі інші види потребують влітку сонячне місце, так як від цього залежить краса і яскравість забарвлення їх колючок.

   Для того, щоб  виростити мамілярію необхідно оновлювати рослину хоча б раз в три-чотири роки і ви отримаєте букетики красивих ніжно-білих, червоних квіточок.

   Дотримуйтесь всіх цих нескладних правил, і Ви побачите довгоочікуване диво –  ніжне й прекрасне цвітіння кактуса.

   Цвітіння кактуса – це мить, але як довго люди її пам'ятають! Вона радує нас протягом довгого часу, поки не приходить знову інша щаслива мить! Побачивши це чудо, розцвітає надія, бо є повір'я, що кактуси цвітуть на щастя!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее