"Нація народжується біля дитячої колиски, тільки на рідному ґрунті"

   19 лютого 2016 року в день народження Софії Русової в рамках реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулася презентація проекту «Софія Русова – 160 років» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

   Лише за часи незалежної України ім'я видатного педагога Софії Русової, яка все своє життя присвятила творенню національної системи виховання, повернулося на рідну землю. На жаль прикро, що кілька поколінь вихователів і вчителів нічого не чули про талановиту дочку України. Дослідники ж вважають, що за обсягом і рівнем просвітянської роботи Русова стоїть на одному щаблі з Оленою Пчілкою і Христиною Алчевською, а за силою і пристрастю, з якими звучало її слово на захист духовності української культури, Софію Русову можна порівняти з Лесею Українкою.

   Учасники проекту дізнались про переконання великого педагога: "Найдорожчий скарб у кожного народу — його діти, його молодь, й що свідоміше робиться громадянство, то з більшою увагою ставиться воно до виховання дітей, до забезпечення їм найкращих умов життя".

   Творчий проект «Софія Русова – 160 років» змінив уявлення студентів про видатного педагога Софію Русову. Тому, бути педагогом — це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки. Народові, який не має своєї школи і не дбає про неї, призначені економічні злидні й культурна смерть. Ось через що сучасним гаслом усякого свідомого українця мусить бути завдання: рідна школа на Вкраїні.

   У презентації проекту взяли участь 78 осіб.

     

   Підготувала: Сидоренко Н.М.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее