«Золотий розсип літературних імен Луганщини»

   Літературна географія Луганщини здавна рясніє яскравими літературними іменами, серед яких безсмертні  - і Володимир Даль, і Борис Грінченко. На зелених берегах Айдару писав свої вірші-пісні Олексій Кольцов. У степовому Старобільську черпав  натхнення високообдарований белетрист Всеволод Гаршин. «Донецькою Швейцарією» називав ці місця Антон Павлович Чехов. 

   Тут розпочав свій літературний шлях неперевершений поет-лірик з «Лисичого над Дінцем» Володимир Сосюра. Красу шахтарської професії оспівували Павло Безпощадний, Борис Горбатов та Владислав Титов. Воєнне та післявоєнне лихоліття яскраво та талановито  відобразив  в своїх творах  Григір Тютюнник. Повернулися з полів бою Другої світової війни до мирного життя і з ентузіазмом  почали писати нові літературні сторінки нашого славного краю вчорашні воїни – Степан Бугорков, Федір Вольний, Геннадій Довнар, Йосип Курлат, Іван Савич.

   Пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку «Золотий розсип літературних імен Луганщини», яка діє в секторі краєзнавчої літератури центральної бібліотеки. На ній представлені поетичні збірки поетів Луганщини:  Василя Голобородька, Микити Чернявського, Павла Беспощадного, Ганни Гайворонської  та інших.   Не можна не сказати і про поетів нашого міста Лисичанська. На виставці – збірки віршів поетів лисичанського літературного об’єднання «Істок»: Валентини Голубицької, Анатолія Алексєєнко, Алли Проневич  та багатьох інших талановитих поетів, якими так багата наша Луганщина.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее