«Початкова освіта»

   З метою надання сучасних практичних знань та підвищення рівня ІКТ-компетентностей студентів та на реалізацію ІІ етапу програми освітньої діяльності коледжу щодо пошуку шляхів входження до світової медіа-освіти в умовах удосконалення інформаційного освітнього середовища педагогічного вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації на 2013-2018 роки з 18 по 24 лютого 2016 року проведено цілу низку перформансів, під час яких студенти 2-3 курсів спеціальності «Початкова освіта» мали змогу переглянути навчальні заняття для учнів початкової ланки. Диригентами презентованих уроків виступили вчителі початкових класів ЗОШ № 13 Челпанова Н.В. та Мангутова І.Л.; ЗОШ № 14: Тюпаченко О.О., Юрганова Ж.П., Митрофанова Н.М., Бабкова Л.О., Щеглова М.М. та Філатова Л.М.; ЗОШ № 8: Безбожна І.В., Курілова Н.Л., Онопченко Т.К., Корбан Л.А. та Волкова В.П.

   Уроки, які проводили педагоги, були сучасними, креативними, цікавими, структурованими, насиченими різними видами та формами роботи, емоційно забарвленими та педагогічно обґрунтованими. Студенти, які були присутні на навчальних заняттях, побачили найкращі уроки, високий професіоналізм та методику проведення різних уроків, а саме: навчання грамоти, математика, логіка, інформатика, природознавство, фізична культура, основи здоров'я, українська мова, я у світі та російська мова.

   Інноваційний урок початкової школи має відповідати сучасним вимогам, під час якого мають бути використані новітні форми та методи роботи, медіа технології та можливості для реалізації навичок ХХІ століття. Протягом навчання у початковій школі учні повинні оволодіти ключовими компетентностями, які передбачають їх особистісно-соціальний та інтелектуальний розвиток, формуються на міжпредметній основі та є інтегрованим результатом предметних і міжпредметних компетенцій.

   Проведені уроки відповідали змісту нового Державного стандарту початкової загальної освіти, структуровані з урахуванням пізнавальних можливостей і потреб учнів початкових класів, ґрунтувалися на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, полікультурності, світського характеру освіти, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.

   Тож, безперечно, даний вид роботи є дуже корисним та необхідним у системі практичної підготовки майбутніх фахівців педагогічної спрямованості. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з педагогами та методичним об'єднанням вчителів початкової школи м. Лисичанськ.

   Підготувала Ляшенко К.І.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее