Лисичанська міська організація Товариства Червоного Хреста України звертається до жителів міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

      З метою поліпшення умов життя найбільш соціально незахищених верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем одиноко проживаючих громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, хворих на туберкульоз та ВІЛ / СНІД, дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей, а також тимчасово переміщеним особам Національне Товариство Червоного Хреста України оголошує з 1 березня по 1 квітня поточного року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.

   Виходячи з історичних традицій Українського Червоного Хреста, пов'язаних зі збором пожертвувань і наданням благодійної допомоги, Лисичанська міська організація Товариства Червоного Хреста України звертається до колективів державних підприємств, акціонерних товариств, банківським і комерційним структурам, профспілковим організаціям, волонтерам з числа молоді, широкому колу громадськості з проханням посприяти в соціальну підтримку найбільш вразливих груп населення.

   Ми з вдячністю приймемо від вас кошти, продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, постільна білизна, ковдри, миючі засоби, канцелярські товари, іграшки, книги та інше. Допомога приймається за адресою: Лисичанськ, проспект Леніна, 94 (боксерський клуб) з 9.00 до 12.00 щодня, крім вихідних.

   В Червоний Хрест люди звертаються, як до останньої інстанції, вірячи в те, що тут протягнуть руку допомоги хворому, безпорадного або просто самотній людині, дитині-сироті або інваліду. Дуже хочеться нікому не відмовити, підтримати їх, подолати з ними нещастя, повернути бажання жити і надію на краще. І якщо кожен з нас зробить свій внесок у скарбничку добрих справ, то милосердя на Землі стане більше. У кожного з нас є така можливість!

   Контактний телефон: 095-259-62-53.

Наші реквізити:

р / рах 26006000107614

код 02940121

МФО 300023

ПАТ «Укрсоцбанк»

Для Лисичанської ГО ОКК

Давайте творити добро разом!

З повагою, голова міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Бабич!

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее