У коледжі проведено конкурс творів за творчістю І.Я. Франка, Лесі Українки «Скарби найкращі душі молодої…».

   Конкурс проводився згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 31.12.2015 № 1/9-632 «На виконання постанови Верховної Ради України», Указу Президента України від 08.12.2015 № 687/2015 «Про вшанування пам'яті Івана Франка», спрямованих на відзначення 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка – видатного українського письменника, вченого та громадського діяча, а також присвячений 145-ій річниці з дня народження легендарної миткині Лесі Українки.

  Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини І. Я. Франка, Лесі Українки, утвердження їх духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед студентів, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України тощо.

   У конкурсі взяли участь 54 студенти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Технологічна освіта», «Видавнича справа та редагування», «Фізичне виховання». Твори студентів – новаторські, сповнені глибокою любов'ю до українського слова, до митців, які зробили вагомий внесок у розвиток української літератури, творчість яких відома далеко за межами нашої країни. Кожна робота – спогад про незабутнє покоління володарів слова – українських геніїв, славетних і непереможних, пам'ять про яких зберігається з глибокою пошаною.

   У першому етапі конкурсу найкращим визнано твір студентки першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Гнилицької Юлії. Вітаємо довершеного знавця творчості І. Франка й Лесі Українки! Бажаємо перемоги у другому етапі – у Всеукраїнському дитячому конкурсі «У пошуках літературних талантів».

   Переможцю й учасникам конкурсу зичимо подальших творчих звершень на теренах мистецтва слова!

   P.S. Рефлексія студентської молоді візуалізована в банері конкурсу «Скарби найкращі душі молодої…».
  Підготувала  заступник директора з НР Тарарива Л.Ю.

Похожие новости

· Городской смотр-конкурс театральных к...

· У Лисичанську оголошений конкурс на к...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· У Лисичанську оголошений конкурс на н...

Последнее в фотогалерее