семінар-практикум

   3 березня викладачами ц/к фізичного виховання, згідно основних завдань СК «ЛПК» (керівник Ляшенко В.В.), проведений обласний семінар-практикум «Сучасні тенденції суддівства в баскетболі» для вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл, викладачів фізичного виховання ВНЗ м.Лисичанська та студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

   Метою семінару стало виокремлення сучасних тенденцій суддівства з баскетболу, сприяння виявленню спортивної майстерності гравцями, ознайомлення з кваліфікацією суддів та присвоєнням категорії, популяризація розвитку стрітболу в Україні.

   Зі змінами до офіційних правил баскетболу та концепцією його суддівства познайомив Подколзін Юрій Олександрович, в.о. завідувача кафедри спортивних дисциплін Інституту ФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка, суддя національної категорії з баскетболу. Докладно розповів про зміни, які стосуються кожної статті Офіційних Правил баскетболу ФІБА, об'єднуючи пояснення з графічним зображенням та показом жестів. Цікавим та користним для присітніх був підготовлений відеоряд ситуацій порушень правил з баскетболу, де обговорювалися основні моменти дій суддів та гравців. З розвитком стрітболу в Україні познайомила Крошка С.А., голова ц/к фізичного виховання.

    Стрітбол офіційно визнаний ігровим видом спорту в Україні з 2009 року. З цього часу його розвитком займалась федерація баскетболу України. На базі ФБУ 22 травня 2006 року була створена "Федерація вуличного баскетболу Украіни" (з 2013р. зміна назви "Федерація баскетболу 3х3 України"або "ФБУ3х3" ) для його подальшого розвитку, популяризації в Україні та на міжнародному рівні.

   Майстер-клас «Жести судді в баскетболі» та  «Практикум з суддівства» показав Подколзін Ю.О., в.о. завідувача кафедри спортивних дисциплін Інституту ФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка. Його помічниками стали найкращі знавці суддівської практики з баскетболу Потьомкін С.С., викладач ФВ ВПУ № 94 м.Лисичанська, Горєлова В., студентка 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Завершилася зустріч грою на дві команди з поясненнями щодо суддівства.

   За круглим столом присутні обговорили проблему щодо розвитку баскетболу на Луганщині, обмінялися планами на майбутнє та визначили позитивні тенденції проведення семінарів-практикумів з ігрових видів спорту. В рамках роботи СК «ЛПК» планується проведення курсів з баскетболу для отримання категорії суддів.

    СК «ЛПК»

Похожие новости

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

Последнее в фотогалерее