У Лисичанські відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім'ї

10 березня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї.

В роботі комісії взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні та Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області.

Під час засідання було затверджено план роботи комісії на 2016 рік та внесено зміни до банку даних «Місцеві державні організації та установи, що працюють з попередження насильству в сім’ї». Також було розглянуто порівняльний аналіз кількості звернень мешканців міста за фактами скоєного насильства в сім’ї чи жорстокого поводження з дітьми.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт ознайомила членів комісії з планом роботи комісії на 2016 рік. У своїй доповіді Ніна Петрівна повідомила, що у третьому та четвертому кварталах поточного року планується проведення засідань «круглих столів» за темою «Суспільство-простір без насильства» з учнями школи № 8 та Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею. «Як показує досвід такі зустрічі з молоддю міста дуже важливі і дієві. Гарним прикладом є зустріч, яка проходила у Лисичанському гірничому технікумі, де обговорювались питання щодо протидії домашньому насильству, зокрема жорстокого поводження з дітьми, своєчасного надання допомоги», — зазначила начальник відділу.

Крім того, на розгляд членів комісії було надано аналіз проведеної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї. Так, за 12 місяців 2015 року надійшло 76 звернень, з низ 75 звернень від жінок і 1 від дитини. У 2014 році зареєстровано 118 звернень, з них 116 від жінок і 2 від дітей.

Протягом 2015 року винесено 65 офіційних попереджень. Відносно осіб, які допустили повторне вчинення побутового насильства, дільничними інспекторами поліції винесено захисні приписи 10 порушникам. У 2014 році — 107 офіційних попереджень та винесено 11 захисних приписів.

Наразі відділом у справах сім’ї, дітей та молоді Лисичанської міської ради систематично проводиться робота по реалізації політики у сфері протидії та профілактики насильства в сім’ї. Налагоджено співпрацю із Лисичанським відділом поліції ГУНП, службою у справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зауважимо, що при відділі сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради діє «гаряча лінія» з попередження насильства в сім’ї, торгівлі людьми, а також для звернень громадян, які постраждали внаслідок трудового або сексуального насильства. Усі, кому потрібна допомога із зазначених питань можуть звернутися за телефоном 7-29-39.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Лисичанські депутати підтримали зверн...

· Лисичанські депутати відзвітують пере...

Последнее в фотогалерее