Творчість Шевченка...

   9 березня 2016 у нашому коледжі когорта викладачів та студентів приєдналася до вшанування пам'яті  від дня народження геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.

   Центр мов дав змогу  перегорнути сторінки геніальності  великого сина України у світовому вимирі, адже на заході лунали переклади творів Кобзаря (а їх перекладено багатьма мовами світу: грузинською, вірменською, казахською, узбецькою, німецькою, англійською, французькою, датською, новогрецькою, іспанською, хінді, японською, в'єтнамською, корейською, румунською, італійською, угорською, малайською, бенгальською тощо). Творчість Шевченка постає чи не найвидатнішим всеєвропейським і світовим явищем глядачі заочно відвідали The Taras Shevchenko Museum of Canadа, який розташований у місті Торонто та є унікальним в західному світі, крім колекції експонатів є зібрання багатьох документів та матеріалів.

   У центрі уваги музею знаходяться експонати, присвячені мистецтву, життю і літературній спадщині засновника сучасної української мови. В експозиції можна побачити численні видання Кобзаря, яких у колекції нараховується більше 100. Крім того, у музеї є художні копії творів Шевченка в багатьох жанрах, усі професійної музейної якості, які спеціально оформлено в Україні для музею.

   Про все більшу світову славу великого Кобзаря свідчать пам'ятники, яких у світі  понад 1100.

   Тарас Шевченко!... Це ім'я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. У славній плеяді безсмертних класиків літератури.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее