"Азербайджан - перлина Сходу"

   В центральній бібліотеці КЗ "Лисичанська ЦБС" працює "Центр національних культур", який об'єднав людей різних національностей, що мешкають в нашому місті. Білоруси, грузини, євреї, татари, турки - всі вони охоче розповідають про історію свого народу, його традиції, звичаї та дружньо спілкуються на гостинній території бібліотеки.

   Бібліотека стала своєрідною територією миру та злагоди, центром збереження та розвитку національної самобутньої культури народів різних національностей.

   Цього року користувачі бібліотеки познайомилися з культурою Білорусі, згадали творчість відомих білоруських письменників, із задоволенням переглянули  та послухали  виступи відомих білоруських колективів "Пісняри" та "Віраси".

   З 18 по 28 березня в "Центрі національних культур" проходить декада культури Азербайджану. Виставка-знайомство "Азербайджан - перлина Сходу", відеоперегляд "Культура Азербайджану", поетичний час "Вірші Нізамі", музичний калейдоскоп азербайджанської  музики - всі ці заходи розкривають перлини самобутності культури Азербайджану. Завершить декаду етно-вечір "Традиції  та звичаї народу азербайджанського народу", який відбудеться 26 березня о 13-00 в центральній бібліотеці.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее