Платники єдиного податку поповнили місцевий бюджет Лисичанського регіону майже на 2,8 млн. грн.

   «За перший квартал поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 2815,4 тис грн. єдиного податку. Це на 725,8 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року» — про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

   За його словами: «Основну частину надходжень з цього податку забезпечили фізичні особи — 2425,7 тис. грн. Юридичні ж особи — платники єдиного податку спрямували до бюджету 389,7 тис. грн.».

   Нагадуємо: 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» № 71-VІІІ. Цей Закон передбачає скорочення кількості податків шляхом трансформування або скасування. Так, до загальнодержавних податків належать: податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, ПДВ, акцизний податок, екологічний податок, рентна плата та мито; до місцевих податків — податок на майно та єдиний податок. Крім цього, зміни до Податкового кодексу України торкнулись адміністрування нарахування та сплати багатьох податків і зборів.

   Звертаємо увагу: Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости

· В Лисичанске приняли бюджет и утверди...

· В Лисичанске оштрафовали администрати...

· На Луганщине налоговики разоблачили д...

Последнее в фотогалерее