Бібліотека на допомогу ВПО

   Внутрішньо переміщені особи, які проживають в Лисичанську вже влились в громаду міста. А робота центральної бібліотеки активно сприяла цьому. 24 людини з числа внутрішньо переміщених вже пройшли навчання з основ комп’ютерної грамотності, інші тимчасові переселенці відвідують культурні заходи бібліотеки, 2 з них стали учасниками дискусійного кіноклубу «Docudays UA».

   Щотижня внутрішньо переміщені особи мають змогу безкоштовно скористатися професійною допомогою психолога Валентини Григорівни Барановської та отримати юридичну допомогу у Анатолія Олександровича Рижкова в "Бібліотечній юридичній приймальні".

   Інформацію, корисну для внутрішньо переміщених осіб, можна отримати, користуючись актуальними матеріалами тематичного кейсу "Інформація для ВПО" та матеріалами, розміщеними на інформаційному стенді "Важлива інформація для тимчасових переселенців із зони АТО": контакти та координати з сайту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Інформаційного ресурсу для громадян, "Відновлення Донбасу", поради психолога тощо.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее