Лідерство як стиль життя.

Голова студентського парламенту Лисичанського педагогічного коледжу Огієнко Олександр став учасником ІІ Всеукраїнського студентського форуму «Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ століття», що проводився 21-24 квітня 2016 року на базі Хмельницького національного університету. Цей форум організований всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз».

На черговому засіданні інформаційно-аналітичного майданчику Центру молодіжних ініціатив Олександр проінформував учасників про обговорення на форумі актуальних проблем самоврядування, участі у тренінгах та семінарах, спрямованих на розвиток лідерських якостей, практичних умінь та навичок, про коло знайомств та студентських розваг.

Який же досвід роботи діяльності органів студентського самоврядування ВНЗ, з 17-ти областей України, корисним і цікавим стане для молоді нашого педагогічного коледжу?

По-перше, це внесення змін до річного плану в аспекті впровадження різних форм роботи щодо взаємодій ОСС з представниками влади, громадськими організаціями, ЗМІ. Цінно і корисно спланувати екскурсійно – пізнавальні прогулянки по місту, області, країні.

По-друге, передбачити проведення насичених інтерактивних розважальних програм. І обов'язково, кожному члену студентського парламенту, активному громадянину держави щоденно доводити свою можливість бути корисним для суспільства, просувати нові ідеї, відстоювати права, надихати людей навколо та переконувати їх у їх здібностях і можливостях лідерства!

Учасники майданчику обговорили можливість участі у заходах, присвячених Дню пам'яті і примирення, найголовнішим з яких – зустріч із учасниками бойових дій АТО. Було прийнято рішення щодо організації благодійної акції «Україна понад усе!»

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее