«Сузір'я колискової Донбасу»

   28 квітня у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся фестиваль присвячений творчому, фізичному та інтелектуальному розвитку учнівської та студентської молоді міста та регіону під назвою «Сузір'я колискової Донбасу». Ось уже 11-й рік поспіль учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста й області беруть участь у цьому масштабному заході. Його мета – створення сприятливих соціальних та організаційних передумов для життєвого самовизначення і самореалізації молоді та підтримка учнівських колективів шкіл у реалізації програм, спрямованих на вирішення завдань патріотичного виховання молоді.

   Цього року участь у фестивалі взяли 163 учня старших класів із загальноосвітніх шкіл № 4, 27, 5, 13, 2, 12, 30, 29, 24, 6, 14, 9 м. Лисичанська,  Сєвєродонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Сєвєродонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, сімейно-спортивного центру «Магма», хореографічного колективу «Гран-Прі», Сєвєродонецького центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівскої молоді, Врубівської ЗОШ  I –III ступенів.

   Святкова програма стала справді яскравою і видовищною!

   На хореографічно-вокальній секції школярі та студенти вразили журі та учасників своїми яскравими виступами, неповторними постановками та захоплюючими голосами.

   Бажаючі випробувати силу вітру та міцність крил літаючого змія зібралися на фестивалі повітряних зміїв «Мирне небо Донбасу». Члени журі спочатку оглядали представлені моделі повітряних зміїв. Вони оцінювали зовнішній вигляд змія, складність та оригінальність його конструкції, наявність та креативність оздоблення. Потім кожна команда мала по три спроби запуску змія.

   На секції «Знавці історії» в цьому році взяло учать 7 проектів, присвячених 25 річниці Незалежності України, які представляли 15 учнів різного віку.

   Журі було дуже важко визначити переможців! Всі проекти та їх захисти відзначалися високою національно-патріотичною позицією, науковістю та історизмом. Переможцями ж стали учні Лисичанської ЗОШ     І-ІІІ ступенів № 2 з проектом «Україно! Ти для мене диво…» (І місце), Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 (м.Привілля)  з проектом «Традиції української вишивки на Слобожанщині» (ІІ місце), Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 з проектом «Весняний цикл українських народних свят» (ІІІ місце).

В номінації «Сильні духом – міцні тілом» учасники показували свою майстерність під час виконання ряду фізичних вправ: «Пістолет», нахил тулуба з положення лежачи за 30 сек.; потрійний стрибок з місця на двох ногах; піднімання прямих ніг у висі за голову; піднімання зігнутих ніг до грудей; 5 перекидів на швидкість; настрибування на гімнастичну лаву двома ногами; підтягування, віджимання від полу.

Журі було складно зробити вибір серед стількох талановитих дітей, але їм це вдалось, тож привітаймо переможців!

У номінації «Вокал»

  • І місце Дахно І. Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13
  • ІІ місце Живага А. Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
  • ІІІ місце Манчук І. Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 14

У номінації «Хореографія»

  • І місце сімейно-спортивний центр «Магма» – хореографічний колектив «Гран-Прі»
  • ІІ місце Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 27
  • ІІІ місце Чумаченко А. з хореографічною постановкою «Крик души»

Номінація «Сильні духом – міцні тілом»

  • І місце команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 14
  • ІІ місце команда Сєвєродонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
  • ІІІ місце команда Врубівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Було чим здивувати гостей і самим коледжанам: свої роботи на «Ярмарці захоплень» представили вихованці гуртка «Магія творчості», гуртків і секцій конструювання і моделювання, технічної творчості, художнього різьблення по дереву (керівники – Цибал О.В., Осіпов І.В.). З теплими музичними вітаннями для гостей виступили незмінні улюбленці публіки «Ансамбль народних інструментів» (керівник – Соломко С.В.), виконали пісні Позираєва Дарія, Почтаренко Лілія.

У подальшому бажаємо кожному з учасників творчої наснаги та великих перемог!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее