«Наукова весна-2016»

   29 квітня 2016 р. у рамках програми «Наукова весна-2016» Лисичанського педагогічного коледжу викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін показали ефективность роботи циклової комісії в умовах інноваційного освітнього простору за 2015-2016 навчальний роки.

   Реалізовуючи пошук шляхів ефективного входження до світової медіа освіти члени циклової комісії створили 30 блогів, які є частиною загальної блогосфери коледжу. В цих блогах викладачі надають лекційний матеріал, практичні завдання, посилання на навчальну літературу, відео для аналізу, завдання творчого характеру, самостійну роботу. Зміст блогів постійно оновлюється.

   Викладачі циклової комісії постійно удосконалюють свої професійні вміння: так Степаненко А.І., пройшла курси навчання «Сертифікація викладачів дистанційного навчання e-tutor». Викладач Крилова М.О. стала учасником тренінгу «Активні громадяни» (програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку, м. Луцьк), а викладачі природничих дисциплін Шевирьова І. Г., Нєрєзова К.В., Криклива О.І. разом з психологом коледжу Хомич О.М. взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі».

   Задля стимулювання творчого самовдосконалення студентів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні предметів природничо-математичного циклу викладачами в цьому навчальному році були проведені олімпіади з математики, інформатики та біології.

   Майбутній сучасний фахівець повинен бути гармонійно розвиненою людиною, яка володіє високими особистісними якостями, саме тому викладачі особливу увагу приділяють роботі по залученню обдарованої студентської молоді до науково-дослідної та науково-практичної роботи. В цьому навчальному році до такої роботи було залучено 51 студента, 12 з них захищали свої роботи на відповідних секціях Днів науки 2016. Однією з таких робіт стала науково-дослідна студентки 4 курсу Загоруйко Влади «Інфографіка як сучасний засіб навчання молодший школярів».

   Екологізація стає одним зі стратегічних напрямків в освіті про що свідчить рішення колегії Міністерства освіти і науки України, яке було запротокольовано в кінці листопада 2015 року. Задля стимулювання творчого самовдосконалення студентів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні предметів природничо-математичного циклу викладачами циклової комісії створені різноманітні проекти «Випускники коледжу – учасники АТО» (Шевирьова І.Г.), «Українські вчені-хіміки» (Криклива О.І.), «Чорнобильська катастрофа. 30-ті роковини» (Шевирьова І.Г.), та запроваджені еколого-патріотичні акції «Алея героїв АТО», «Тюльпан слави», «Україна в екологічному ковчезі планети», створено 2 випуски електронного журналу: «Глобальне потепління», «Екологічні проекти світу» (Автор Мінєнко Г.М., розробник Нєрєзова К.В.).

  Застосування ІКТ також знайшло відображення в діяльності викладачів циклової комісії. Вони створюють власні електронні контролюючі програми для модульного та поточного контролю знань.

   Крилова М. О. основну увагу приділяє освоєнню технології створення веб-квестів для уроків математики, з чим вона докладніше познайомила колег у доповіді «Веб-квест як засіб активізації навчальної діяльності студентів». а студентка 3 курсу Шевцова Тетяна показала застосування веб-квестів на уроках в початковій школі.

   Підбиваючи підсумки, голова циклової комісії Степаненко А.І. визначила перспективи подальшого фахового удосконалення:

  • здійснення педагогічної діяльності по підготовці молодих спеціалістів відповідно до стандартів вищої освіти в умовах інноваційного освітнього простору;
  • формування практичної спрямованості та професійно-педагогічної культури майбутніх вчителів
  • реалізація наскрізної програми екологізації освіти та виховання молоді.
  • удосконалення форми профорієнтаційної роботи
  • участь у Всеукраїнських конкурсах;
  • організація науково-дослідницької роботи зі студентами;
  • активізація видавничої діяльності викладачів і студентів.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее