«День Європи»

   4 травня 2016 року в рамках реалізації Програми «День Європи» у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбулося знайомство когорти студентів та викладачів з мовною палітрою Європи.

   Завідувач Центру мов, Сєдих В. П., ознайомила присутніх з рядом проектів, які працюють над підтримкою розмаїття європейських мов – це і Багатомовна Європа: тенденції у політиці і практиці мультилінгвізму в Європі, День мов, який пропагує розвиток викладання мов у світі та багато інших.

   Цікавим та пізнавальним був екскурс в історію формування та становлення європейських мов, за яким було надано відповідь на запитання, а чи дійсно всі вони є «європейськими мовами». Використання інформаційного осередку Центру мов сприяло осмисленому та візуалізованому сприйняттю матеріалу завдяки стендовим експозиціям «Генеалогічна дивергенція мов» та «Наш корінь у земну вростає вісь», які представляють цікаві факти щодо сучасного стану, розповсюдження та функціонування європейських мов, крім цього студенти мали змогу познайомитись з генеалогічним деревом індоєвропейської мовної сім'ї, переглянути історичні події, які були значущими в період їх становлення.

   Сєдих В. П. означила сформульовану Європейським Союзом мету впровадження Дня мов, пріоритети володіння іноземною мовою, які визначено у стратегії «Освіти впродовж життя» в рекомендаціях Європейського парламенту та Європейської ради від 18 грудня 2006 року. На заході було передбачено напрямки роботи у галузі вивчення іноземних мов на подальший навчальний рік відповідно до євроінтеграції з метою долучення до комунікативного простору Європи.
   Підготувала В. П. Сєдих

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее