«Мирне небо Донбасу»

   Уже 2 роки поспіль на сході нашої країни не припиняються криваві протистояння, через які гинуть воїни й мирні люди, 2 роки українська земля має запах смерті. Стогне Україна, немов поранений птах. Тисячі наших військовослужбовців захищають рідну Батьківщину від загарбника, який одержимий ідеєю створити нову імперію. Ми вдячні всім тим, хто захищає і бореться за наші долі – це справжні герої, що роблять подвиг в ім'я миру на землі. Саме їм був присвячений конкурс повітряних зміїв «Мирне небо Донбасу», який проведений 12 травня в Лисичанському педагогічному коледжу в межах регіонального фестивалю творчої молоді «Сузір'я колискової Донбасу» з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання учнів та молоді.

   Сорок два учасника заходу – учні з 17 шкіл Лисичанська, Новодружеська, Привілля. За перемогу змагалися і учасники з Врубівської ЗОШ, вихованці Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Сєвєродонецької станції юних техніків.

   Фестиваль розпочався показовими запусками повітряних зміїв студентами Лисичанського педагогічного коледжу під керівництвом викладача Осіпова Ігоря Володимировича: в небо злетів змій-красень разом із одним з головних державних символів України – Прапором! Жовто-блакитний стяг, який майорів у небі протягом усього заходу, став головною ідеєю фестивалю та надихав його учасників на перемогу.

   Учасники фестивалю «Мирне небо Донбасу», попри несприятливі погодні умови, змогли виконати запуски повітряних зміїв різних класів: плоскі та коробчасті змії, змій Поттера, змій-парафойл тощо. Блакитне небо під патріотичні гасла учасників та глядачів фестивалю заповнилось різнокольоровими фарбами яскравих повітряних зміїв.

     Переможцями конкурсу стали:

І місце – Сопочкін Петро (вихованець Сєвєродонецької станції юних техніків);

ІІ місце – Ряполов Костянтин (учень Врубівської ЗОШ);

ІІІ місце – Янголенко Кирило (учень Лисичанської ЗОШ № 14).

    Проведений фестиваль «Мирне небо Донбасу» створює сприятливі соціальні та організаційні передумови для життєвого самовизначення й самореалізації молоді, які спрямовані на вирішення завдань патріотичного виховання та сприяють ініціативності й активності молоді.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее