«Біда у людини – біда для країни: як не стати жертвою»

   13 травня 2016 року в Лисичанському педагогічному коледжі зі студентами 1 курсу було проведено інформаційно-просвітницьку годину «Біда у людини – біда для країни: як не стати жертвою» в аспекті заходів щодо протидії торгівлі людьми.

   Під час заходу студенти мали змогу дізнатися про основні ознаки небезпечних знайомств із однолітками та людьми, що пропонують роботу. Особливо вразили студентів статистичні факти про обман через мережу Інтернет: знайомства із молодими людьми, так зване «кохання-в-мережі» що призводить до банального завербування в рабство за межами нашої держави. Учасники заходу мали змогу, порівнюючи оголошення про роботу, виділити слова, що мають оманливий сенс та приводять до маніпуляції свідомістю наївних та самовпевнених людей. Особливий інтерес викликало відео про можливість правового захисту жертв такого насильства, як примусова робота, а у просторіччі – рабство.

    Сучасний світ є дуже цікавим, різнобічним, багатогранним з точки зору реалізації себе як творчої та конкурентноспроможньої людини в різних галузях, але ж тут, поруч, і знаходиться та небезпека, що приваблює своєю простотою роботи та високими матеріальними благами, що насправді є фікцією, пасткою для довірливих юнаків та дівчат. Заклики бути обережними у власних знайомствах та недовірливіми при підписанні різних документів стали завершальним акордом цікавої години.

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

Последнее в фотогалерее